• 01
  • 02b
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12

Tanulóink eredményei

  Verseny neve Helyezés Tanuló neve Felkészítő tanár
1. FHB Bank Rajzpályázat Díjazott

Doma Zsófia

Lukács Anita

Wellisch Katalin
2. FHB Bank Rajzpályázat Díjazott

Bognár Liza

Hantos Luca

Illés Léna

Rajnai Emma

Balatonyi Gáborné
3.

Rajzpályázat

(Az ezeréves gesztenyés mesebeli lakói)

1. hely

2. hely

3. hely

Rajnai Laura

Illés Léna

Pados Noémi

Balatonyi Gáborné
4.

Német verseny

(Refomátus Gimnázium)

2. hely Gerentsér Anna Hergertné Pongrácz Adrienn
5.

Bolyai anyanyelvi verseny

4. hely

Doma Zsófia, Hegyi Zsófia,

Gerentsér Anna, Lukács Anita

Laufer Péter
6. Arany 200 verseny 2. hely

Bíró Borka, Knoch Dorottya,

Rajnai Rebeka

Laufer Péter
7. Angol verseny

Megyei

1. hely

Hirviniemi Alexander

Lombosi Nikolett
8. Angol verseny

Megyei

19. hely

Rozmer Inez

Lombosi Nikolett
9. Esélynap

1. hely

7.b osztály  Laufer Péter  
10. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 1. hely Hirviniemi Alexander  Lombosi Nikolett 
11. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 4. hely   Kállai Botond Lombosi Nikolett 
12. Leőwey megyei angol verseny 2018. január 10. hely   Lengré Barnabás Lombosi Nikolett  
13. Kecske Kupa matematika verseny   regionális csapat 3. hely Kisgadó Tamás, Nagy Bálint, Dobos Ákos, Tefner László   Jutasi Szilvia 
14. Tollaslabda Diákolimpia megyei 1.    Borbály Eszter 5.a  edzője
15. Sakk Diákolimpia megyei 1.   Kresz Tamás 6.b   edzője
16. Sakk Diákolimpia  megyei 2. Tefner László 5.b  edzője 
17. Álomút rajzpályázat  országos díjazott  Hantos Luca 4.a, Illés Léna 4.a  Balatonyi Gáborné 
18. Megyei Népdaléneklési verseny ezüst oklevél   Doma Boglárka 5.a Fenyvesiné Bolla Smiljana 
19. Megyei Népdaléneklési verseny  arany oklevél Kiszely Sára 3.a, Illés Léna 4.a  Fenyvesiné Bolla Smiljana  
20. Megyei Népdaléneklési verseny kiemelt arany oklevél  Illés Liza 3.a, Biszvurm Anna 4.a, Antal Olivér 1.b  Fenyvesiné Bolla Smiljana  
21. Zrínyi Matematika verseny megyei 12.   Kisgadó Tamás 5.b  Jutasi Szilvia 
22. Zrínyi Matematika verseny  megyei 10.  Kresz Tamás 6.b Tészás Péterné  
23. Zrínyi Matematika verseny 14. hely   Szereday Dániel 7.a  Keppert Gyuláné  
24. Erdők mezők vadvilága országos rajzpályázat  2. hely  Lukács Anita 7.a, Doma Zsófia 7.a  Wellisch Katalin  
25. Angol OÁTV megyei   11. hely Rozmer Inez   Lombosi Nikolett  
26. Általános Iskolák Országos Tanulmányi verseny német megyei forduló  1. hely Doma Zsófia 7.a   Hergertné Pongrácz Adrienn  
27. Általános Iskolák Országos Tanulmányi verseny német megyei forduló 5. hely   Gerentsér Anna 7.a   Hergertné Pongárcz Adrienn  

Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola